Yandex.Metrika

Müşteri Hizmetleri

Ödeme ve Teslimat

ÖDEME


emirmakine.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişler ile ilgili ilk adım ödeme kontrolünün yapılmasıdır. Havale/EFT veya kredi kartı ödeme sistemi ile yapacağınız alışverişlerde, sipariştutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar ve en geç 3 (üç) iş günü içerisinde kargoya verilir.

 

HAVALE ve EFT İLE ÖDEME


Havale ile yapılan ödemelerde eğer Havale/EFT indirimi belirtilmiş ise tutar üzerinden %3 indirim uygulanır.3 (üç) işgünü içerisinde hesaba geçmeyen Havale/EFT ödemeli siparişleriniz geçersiz sayılır.
Havale/EFT sistemi ile yapılan alışverişlerde, Havale/EFT yapıldıktan sonra iletişim bölümünden, havale bildirim formunu doldurarak bildirimde bulunmanız, ürününüzün size daha hızlı ulaşması konusunda katkı sağlayacaktır.


POSTA ÇEKİ İLE ÖDEME


Havale/EFT sistemi ile benzer özellikleri taşımaktadır. Eğer belirtilmiş ise tutar üzerinden % 5 indirim uygulanır. Sistemde belirtilmiş olan PTT posta çeki numarası ile hesabımıza havale işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.Havale işlemi yapıldıktan sonra iletişim bölümünden, havale bildirim formunu doldurarak bildirimde bulunmanız, ürününüzün size daha hızlı ulaşması konusunda katkı sağlayacaktır.


KAPIDA ÖDEME


Kapıda ödeme seçenekli siparişlerinizde gerekli görüldüğü durumda telefon ile müşteri onayı alınarak sipariş işleme konur. Bu nedenle belirtmiş olduğunuz numaranın size ulaşabileceğimiz bir numara olması gerekmektedir. Kapıda ödeme seçeneğinde ödemenin kapıda nakit veya kredi kartı ile yapılacağı bilgisinin siparişesnasında belirtilmesi gerekmektedir. Kapıda kredi kartı ile ödemelerde kredi kartına taksitlendirme olmayıp tek çekim olarak tahsilat yapılmaktadır. Ayrıca ürünün teslim edileceği kişi ile kredi kartı sahibinin aynı kişi olması gerekmektedir.
Kapıda ödeme seçeneği seçildiği durumlarda, kapıda ödeme bedeli olarak 0 TL (0 Türk Lirası) otomatik olarak toplam tutara eklenir.


TESLİMAT


Kargo ücretsiz siparişlerin kargo bedeli firmamız tarafından karşılanmaktadır.Ürün ve kargo bedeli toplamını siparişsonlandırılmadan bir önceki aşamada görebilirsiniz.

 

NOT:Anlaşmalı olduğumuz kargo firamasına ait şubenin bulunmadığı ve mobil taşıma yapılan bölgelerde kargo karşı ödemeli olarak gönderilir.

 

Kargo firmalarının yurtiçi teslimat süreleri 1 ila 5 gün arasında değişiklik göstermektedir. Teslimat adresinin bulunduğunuz şehirde kargo şubesine uzaklığıyla değişkenlik göstermektedir. Siparişinizle ilgili kargo takip bilgisi kargo teslimini takiben en kısa süre içerisinde sisteme kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir. Üye girişi yaparak sağ üst kısmında yer alan kullanıcı menüsündeki siparişlerim bölümünden kargo takip bilgisine ulaşabileceğiniz gibi e-posta veya telefon yolu ile müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek kargo takip bilgisini öğrenebilirsiniz.

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.