Yandex.Metrika

Müşteri Hizmetleri

Güvenli Alışveriş

Emir Makine bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Secure Sockets Layer 128 bit (SSL) teknolojisi kullanmaktadır. SSL teknolojisi, internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde şahsi bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına almaktadır.
 
Standart güvenlik duvarları tarafından korunan Emir Makine sunucuları bilgilerinizi güvenli tutmak ve diğer internet kullanıcılarından korumak amaçlı tasarlanmıştır. SSL Sertifikası ve standart güvenlik duvarları, birlikte çalışarak şahsi bilgilerinizi koruma altına alır ve güvenliğinizi sağlar.
 
Emir Makine şahsi bilgilerinizin üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmasına izin vermez.Emir Makine'ye verdiğiniz şahsi bilgileriniz kiralanmaz, satılmaz ya da herhangi bir şahıs ya da kurumla hiçbir şekilde paylaşılmaz. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, sitemizden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Emir Makine veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Emir Makine arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
 

Kişisel bilgilerinizin nasıl toplandığı ve ne amaçla kullanıldığı konusunda daha detaylı bilgiye sayfa altı Gizlilik Sözleşmesinden ulaşabilirsiniz.

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.